меню
ваша думка важлива!
Чи потрібен в Києві спеціалізований магазин "Поезія" ?
Дуже потрібен
Можливо
Не знаю
Не потрібен
А що таке поезія?!
:: Результати ::

спонсори:


Хостінг надано компанією
"RQL - Україна"

Наші люди на радіо:


На цій сторінці розміщені аудіофайли радіопередач про поезію, які ви можете прослухати в зручний для вас час.
Файли записані у форматі MP3. Їх необхідно зкачати на свій компьютер і прослухати за допомогою winamp або будь-якого іншого MP3 програвача.

Зараз на сайті розміщені аудіофайли передач "Громадського радіо". Редакція працює над тим щоб одержати та розмістити записи передач державного радіо.


16 травня 2002 Програма "Громадського радіо" "Справи творчі" за 16 травня. З неї ви дізнаєтесь про старт Міжнародного джазового фестивалю імені Володимира Симоненка в Києві, про жіночу літературу розповідає Дмитро Стус,а Сергій Проскурня ділиться враженнями про водевіль Марка Кропивницького “По ревізії”, що поставлена Одеським театральним ліцеєм.
15 травня 2002 Програма "Громадського радіо" "Справи творчі" за 15 травня. Микола Підгорний, редактор сайту "Вірші.kiev.ua", розповідає про проблеми публікації літературних творів в Інтернеті, в рубриці "Книжник ревю" ви дізнаєтесь про серію книжок лауреатів премії "Коронація слова" та Сергій Проскурня розповідає про виставу в театрі "ДАХ".
10 травня 2002 Програма "Громадського радіо" "Справи творчі" розповідає про сайт молодих українських поетів, знайомить з естонським проектом "Dzuma" у рубриці "Фонотечка", а також на книжковій сторінці Костянтин Родик продовжує розповідь про творчість Василя Кожелянка.


Найостанніші передачі Ви можете знайти на сайті "Громадського радіо" за цією адресою.

сьогодні 05.02.2007р.
нас вже відвідало 244415

newвини:
Архів новин
Новина від 18-12-2006
Новина від 22-02-2006
Новина від 07-02-2006
Новина від 30-12-2005
реклама:
© 2002-2006 Вірші.kiev.ua. Публікація віршів поетів України.
Всі авторські права на твори належать їх авторам та охороняються законом.
Дизайн — сайту М.Підгорний, О.Підгорний. Програмування — Г.Мірошников, Ю.Романчук.